Pobytový tábor 2023

1. 3. 2023

Pokud stále hledáte a vymýšlíte program pro své děti na letní prázdniny, náš pobytový tábor s angličtinou je ideální volbou. Děti se mohou učit a prohlubovat své znalosti angličtiny a zároveň si užít týden plný zábavy a poznání.

Letní pobytový tábor s angličtinou nabízí naše škola již 30 let a za tuto dobu se nám podařilo získat mnoho zkušeností, jak dále posouvat a zlepšovat kvalitu našeho tábora.

Dopoledne bývá věnováno „výuce“. Děti však nesedí v lavicích a nejsou zkoušeni před tabulí. S námi se učí angličtinu pomocí her a aktivit v přírodě. Táborníkům je jazyk představován jinak, než bývají zvyklí ze školy, a to zábavnou a nenásilnou formou.

Táborníci jsou rozděleni na dvě skupiny. První skupina jsou děti od 8 do 12 let. Tyto mladší děti jsou vedeny českými lektory angličtiny, proto je náš tábor vhodný i pro úplné nováčky.

 Výuka pro starší táborníky ve věku 13-17 let je vedená zahraničními lektory, díky kterým mají jedinečnou možnost, nejen zlepšovat svou angličtinu, ale také poznávat jiné kultury a národnosti.

V odpoledních hodinách mají mladší a starší táborníci program společný a hrají různé hry, chodí na výlety a samozřejmě dále trénují angličtinu. Atmosféra našeho tábora je velmi pohodová, rodinná, a to především díky společným aktivitám, kde se navzájem všichni sblíží. Starší táborníci si pod svá křídla berou ty mladší a tím se tvoří příjemná a přátelská atmosféra.

Největší odměnou jsou pro nás pak známé tváře, vracející se každé léto. Právě díky nim víme, že to děláme dobře a nabíjí nás to energií a chutí se zlepšovat, ať od nás mohou táborníci odjíždět nejen plní zážitků a poznatků, ale také s pocitem, že se za námi chtějí za rok zase vrátit.

A mnozí z nich se opravdu vrací. Jsme taková velká LINGUA rodina, která se každoročně chce sejít a těší se na sebe. Takže program nikdy nesmí být nuda. Pokaždé chceme malé, ale i ty větší děti něčím překvapit, nadchnout a pobavit.

V letošním roce proto bude program probíhat v duchu tématu PARANORMÁLNÍ JEVY aneb VĚŘTE NEVĚŘTE.

Společně s našimi táborníky se pokusíme odvrátit hrozbu pro naši civilizaci a uzavřít všechny portály, které do našeho světa přivádí přízraky a duchy.

Věříme, že tímto letošní táborníky nadchneme, protože záhady a tajemno je všeobecně oblíbené a sami si toto téma vybrali.