Letní pobytové tábory s angličtinou

Letní pobytové tábory s angličtinou jsou pro děti zábavou. Děti se k nám vracejí i několik let po sobě. Nejde o výuku, jde o zážitky. Angličtina je součástí hry, „pouhým“ komunikačním prostředkem.

Termín: 20. – 26. 8. 2023
Místo: RS Retaso Prostřední Bečva
Cena mladší táborníci: 6 650 Kč (mladší děti, rok narození 2012 a mladší)
Cena starší táborníci: 6 850 Kč (starší děti, rok narození 2011 a starší)
Cena zahrnuje: doprava autobusem ze / do Zlína, ubytování, stravování (strava 5x denně, pitný režim), výuka a program volnočasových aktivit, pojištění.
Sleva na sourozence: pokud se přihlásí sourozenci, rodiče mohou uplatnit slevu 400Kč na dítě, jako kód kupónu použijte: atasourozenec

Pobytové tábory s angličtinou nabízíme pro dvě věkové kategorie:

Pro děti od 8 do 12 let 

angličtina je součástí dne, děti se seznamují s jazykem nenásilně a naučí se v angličtině zvládat nejednu situaci. Program je veden (kvalifikovanými) českými lektory angličtiny. 

Pro mládež od 13 do 17 let

„English Camp“ je tábor pro „teenagery“. Můžete se těšit na týden plný angličtiny, komunikace se zahraničními lektory po celý den během různých aktivit, her a výletů. Kromě zlepšení své angličtiny si přivezete spoustu zážitků.

Program

Dopolední výuka

Probíhá ve skupinách 10-12 dětí rozdělených podle věku a úrovně pokročilosti angličtiny.
Mladší děti se seznamují se slovní zásobou hravou formou, soutěžemi a písničkami. Nenuceným způsobem se učí jazyk používat v různých situacích.
Starší děti, nebo jak jim říkáme „kempáci“, rozvíjejí své znalosti zejména konverzací se svými lektory. Díky přirozenému používání angličtiny během dne nezbývá prostor pro ostych z mluvení.
Vše je přizpůsobeno individuálním potřebám a jazykovým schopnostem každého táborníka.

Odpolední výuka

Odpoledne patří volnočasovým aktivitám a zábavě (sporty, pobyt v přírodě, týmové hry), vše na pozadí celotáborové hry.

Pro letošní rok si táborníci vybrali téma PARANORMÁLNÍ JEVY aneb VĚŘTE NEVĚŘTE.

Společnými silami se pokusíme odvrátit hrozbu pro civilizaci a uzavřít všechny portály, kudy pronikají rozličné přízraky a duchové. Ukázalo se, že právě na Valašsku jsou tyto paranormální jevy velmi aktivní.

Přidáš se k nám?

Angličtina doprovází děti na každém kroku a díky tomu je tento tábor jedinečný.

Online přihláška

Jazyk
Úroveň / název
Vyučující
Den a čas
Termín
Typ kurzu
Cena
Přihláška

Jak to na táboře vypadá?

Formuláře ke stažení

V den nástupu odevzdejte, prosím, v kanceláři školy kartičky zdravotní pojišťovny Vašeho dítěte (oboustranně) a vyplněné formuláře, které si můžete stáhnout a vytisknout z těchto stránek (viz níže).