Lingua English Camp – Reunion 2023

7. 12. 2023

Nezdá se to, ale od konce letních pobytových táborů (English Camp) už uběhly tři měsíce a protože nám všem bylo na Horní Bečvě moc fajn, tak jsme se prostě museli znovu sejít.

Setkání nás lektorů s našimi mladými super táborníky proběhlo na již tradičním potáborovém srazu, který se konal 25. listopadu v prostorách JŠ Lingua ve Zlíně. A jaké to bylo? Co vše se dělo?

Již na počátku bylo poznat, že vzduch je naplněn radostí a očekáváním z našeho společného setkání. Vše začalo srdečným přivítáním a následným povídáním o tom, co nového přinesly první školní měsíce. Děti také sdělovaly své dojmy, zážitky a vtipné historky z tábora, u kterých jsme se všichni od srdce zasmáli. Bylo krásné vidět, jak se všichni rozvzpomínali na chvíle, které společně prožili na našem anglickém táboře.

Následně jsme se pustili do plánování nadcházejícího ročníku.  A jaký je výsledek?

S radostí oznamujeme, že jsme se shodli na tématu pro další ročník. „SURVIVOR“ bude téma, které nás bude provázet všemi aktivitami a dobrodružstvími, které nás čekají. Jsme přesvědčeni, že toto téma poskytne bohatou inspiraci a podklad pro vytváření nezapomenutelných zážitků.

Po tomto důležitém rozhodnutí jsme se pak všichni vydali pobavit se na bowling, kde jsme prožili odpoledne plné soutěživosti, legrace a smíchu. Každý hod koulí byl okořeněn týmovým duchem a přátelskou atmosférou, kterou jsme si pak odnášeli s sebou domů.

Sraz nám připomněl, že tábor není pouze místem, kde trávíme léto, ale že zde především vytváříme krásné vzpomínky a spojení, která přetrvávají i mimo něj. Už teď se těšíme se na další rok plný dobrodružství a přátelství a doufáme, že naše táborová rodina bude každým rokem větší a silnější.

Těšíme se na vás všechny.

Za celý tým JŠ Lingua Míša Novosadová