Cestování nanečisto 2023

Zbožňujete cestování, ale máte strach z nečekaných situací, které při něm mohou nastat? Zrušený let, ztracený kufr, výměna hotelového pokoje nebo návštěva lékaře můžou v cizině způsobit perné chvíle komukoliv z nás. Abyste v těchto situacích už vždycky našli ta správná slova, připravili jsme pro vás Cestování nanečisto.

Už 18. 5. v 16:30 se sejdeme u nás ve škole, kde budeme simulovat reálné situace, které mohou při cestování nastat, a vy si tak společně s našimi lektory vyzkoušíte, že s těmi pravými frázemi v cizím jazyce každý obtíž na cestách hravě zvládnete. Tahle skvělá akce, kterou letos mimochodem pořádáme už po desáté, vám pomůže získat větší sebejistotu pro všechna vaše cestovatelská dobrodružství.

Součástí bude také beseda s našimi lektory, kteří delší dobu pobývali v zahraničí. Zjistíte, jak se žije například na Kypru, Novém Zélandu nebo v Jižní Koreji a také se budete moci vyptávat na vše, co vás o těchto destinacích zajímá. Přijďte s námi strávit odpoledne v cestovatelském duchu, které vás naladí na léto. Pište si, už 18. 5. od 16:30 v JŠ Lingua.